czwartek, 30 maja 2013

Witam xD

Jak oficjalnie zaczęłam. Jak nie ja ;P
Dobra. Czas się przedstawić.
Mam na imię X i mieszkam w Polsce. Tyle każdy wiedzieć powinien.
Blog jest założony specjalnie dla moich dwóch przyjaciółek - Y i Z.
Tak, tak. Dość tajemniczo, ale to taka nasza mała tajemnica.
Co z tego, że każdy może ją poznać?

Na blogu zamieszczać będę historię o czwórce nieco nienormalnych dziewczyn, które przez zupełny przypadek znajdują "to czego każdy szuka" w przepięknym Londynie.
Opowiadanie pisane jest pół żartem pół serio, więc nie bierzcie wszystkiego na poważnie.

Jeszcze pytanie do szanownych Y oraz Z : Jak chcecie się nazywać? ;D

Ludzi, którzy jakimś cudem tu trafią zapraszam do komentowania ;)

No i kit, że nie potrafię pisać.
Ja właściwie nic nie potrafię xD