*Oliwia*
- Ala! - pisnęła Angelica kiedy ujrzała idącą w naszą stronę przyjaciółkę. Wszystkie nieco niezdarnie przytuliłyśmy się, a potem zaczęłyśmy się dzielić najnowszymi rewelacjami z naszego życia (które nie było zbyt ciekawe). Przez wszystkie głosy przebił się krzyk Alicji:
- Znalazłam kolonię - zaczęła szczerząc się do nas - Taką naprawdę zajebistą!
- Gdzie? - spytałam od razu - I za ile? - znając dziewczynę ta kolonia mogła kosztować nagle kilka tysięcy...
- W Londynie - kąciki jej ust uniosły się do góry - Czaicie? W Londynie - dobitnie podkreśliła ostatnie słowo
- W Londynie? Serio? - nie mogłam powstrzymać uśmiechu
- Serio! - odpowiedziała
- Ja też się oczywiście cieszę, ale ile to kosztuje? - na ziemię sprowadził nas głos Oli
- A więc tak - zaczęła pomysłodawczyni - to jest naprawdę fajna kolonia. Będziemy mieszkać w czterogwiazdkowym hotelu, w pokojach są łazienki, będziemy zwiedzać miasto, będą lekcje gry na gitarze... - wyliczała
- Za ile to jest, Ala? - powtórzyła wcześniejsze pytanie Angelica. Jej stanowczy głos zmusił dziewczynę do udzielenia odpowiedzi
- Tym się akurat nie martwcie - zbyła wszystko niedbałym machnięciem ręki
- Czemu? - uniosłam brew patrząc na nią pytająco
- Bo wasi rodzice już zapłacili - roześmiała się
W tym momencie ja, Ola oraz Angelica popatrzyłyśmy na siebie zdziwione. Jestem pewna, że po głowie chodziły im te same myśli co mi.
Dlaczego nikt rodzice tego z nami nie skonsultowali?
Dlaczego nikt nam nie powiedział?
I czy to przypadkiem nie jest jakiś żart...
***
Wszystko okazało się na szczęście prawdą. Byłam tak cholernie szczęśliwa, że spędzę calutkie cztery tygodnie w Londynie... do tego z przyjaciółkami !!!
Miesiące czekania mijały jednak wolno. Zbyt wolno. Każdego dnia każda z nas myślała tylko o jednym - Londyn, Anglia !!! To nie jest sen.
Hejo. Jak widać prolog napisany ;)
Zaskoczyła mnie ilość wejść na tego bloga, zwłaszcza, że widzą o nim tylko dwie osoby... Czyżby ktoś go odkrył ;o
Niee, raczej nie.
Dobra drogie panie Y i Z. Pod tym mają być dwa komentarze, bo nie ujrzycie kolejnych części tego opowiadania ;D
Tu pani Z pisz dalej :-D
OdpowiedzUsuńChcę tego więcej ! :)
OdpowiedzUsuńMasz talent.
OdpowiedzUsuń